Til innholdet

Insight, oversight, foresight – through technology

GSGroup lyderiauja Europoje teikiant paslaugas mobiliojo duomenų srauto valdymo srityje. Nuo 1992 metų teikiame sekimo ir paieškos paslaugas ir šiuo metu esame didžiausia Europoje pažangių skaitmeninių technologijų tiekėja. 

Technologiniai sprendimai rytojui

Mūsų centrinė būstinė yra įsikūrusi Sandefjorde. Iš viso turime 14 padalinių 9 valstybėse. Taip pat GSGroup padalinius rasite Osle, Stokholme, Geteborge, Kopenhagoje, Esbjerge, Taline, Rygoje, Vilniuje, Dortmunde, Hamburge, Budapešte, Tamperėje ir Vantoje. GSGroup turi partnerių visoje Europoje. Mūsų produktų portfolio rasite tokius prekės ženklus, kaip „Handyman“, „Smartday“, „Guard Systems“, „Spotguard“, „Paikannin.com“, „Care4All“ ir „MyFleet“.

Mūsų istorija

Mūsų vertybės

Būdami kvalifikuoti, išradingi ir rūpestingi, mes teikiame savo klientams technologinius sprendimus rytojui.

 

Kvalifikuoti

Išradingi

Rūpestingi

Mes žinome kas yra apsauga. Mes nuolat stengiamės tobulinti savo įgūdžius. Mes nuolat atsinaujiname. Mes žinome savo klientus ir rinką. Mes suprantame savo klientų iššūkius.
Problemų sprenimas yra išsaugotas mūsų DNR. Mes pasirengę pokyčiams. Mes nuolat tobulėjame. Mes išdrįstame svajoti ir mėgstame tyrinėti.
Mes rūpinamės savo klientų ištekliais ir rezultatais (ROI). Mes rūpinamės savo bendradarbiais. Mes visada esame dosnūs ir malonūs. Esame tikslūs ir visada laikomės pažadų. Mes kalbame kalba, kurią visi supranta. Mes aktyviai padedame.
[195000]

Aktyvių abonentų

[25]

Milijonai apyvarta (2019)

[200]

Darbuotojų

Karjera

Norite ateitį kurti kartu?

Įsidarbinkite mūsų įmonėje